Creativera Yazılım TeknolojileriCreativera Yazılım, birinci sınıf yazılım teknolojilerini kullanarak yazılım üreten ve alanında uzman ekip arkadaşları ile yazılım projeleri geliştirmekteyiz.  Geliştirdiğimiz yazılımlar ve çözümler sayesinde koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak en büyük tutkumuzdur. Creativera olarak kendi girişimlerimiz ve start-up projelerimiz ile de öne çıkıyoruz.

Creativera olarak , finans , inşaat , gıda , e-ticaret ve bir çok sektörde ürettiğimiz çözümler ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ediyoruz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en iyi çözümleri sunuyoruz.

Fikir aşamasından uygulamaya kadar dijital dönüşüm ve teknoloji hizmetleri sunmaya kendini adamış tutkulu, amaca yönelik teknoloji uzmanlarından oluşan bir topluluk oluşturma misyonundayız. Her gün, BT endüstrisinde devrim yaratmaya ve hizmet verdiğimiz müşterilere ve işletmelere olumlu bir değişim yaratmaya çalışırken, müşterilerimizin en zorlu sorunlarının üstesinden gelmek için teknoloji sunmayı yıkıcı bir şekilde düşünüyoruz.


Herşey İnsanlara Bağlı..

Dengeli Takımlar Olağanüstü Ürünler Oluşturur

Potansiyel müşterilerimizden sık sık yeni özellikler yayınlamanın sonsuza kadar sürdüğünü, kullanıcıların ürünleri benimsemediğini ve biten işin beklentilerini karşılamadığını duyuyoruz. Bu yaygın sorunlara cevabımız, gerçekten istisnai ürünler oluşturabilen "dengeli ekipler" dediğimiz şeydir.


Dengeli ekipler, masaya çeşitli beceriler getiren ve ortak bir hedefe doğru çalışırken işbirliğine, tutarlı iletişime ve şeffaflığa odaklanan küçük gruplardır: harika bir ürün.